Acustic Parfüm

Teslimat ve İade

www.acustic.com.tr üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size yasal satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

SİPARİŞİMİ NASIL İPTAL EDEBİLİRİM?
Havalesi gerçekleştirilmemiş ödemeler 3 işgünü içersinde otomatik olarak iptal edilmektedir. Siparişinizi kredi kartı ile ödeyerek yaptıysanız İptal talebinizi bildiren bir e-maile sipariş numaranızı, üye isminizi ve sipariş amacıyla kullandığınız mail adresinizi yazarak, info@acustic.com.tr e-posta adresine yollayınız. Ödemenize ait iptal dekontu adresinize yollanacaktır.

SATIN ALDIĞIM ÜRÜNLERİ NASIL İADE EDEBİLİRİM?
Mağazalarımızdan yaptığınız alışverişlerde, ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve yine satılabilir halde olması koşuluyla, 15 gün zarfında fatura ibrazı ile ürün değişimi yapabilirsiniz. Mağazalarımızda ürün iadesi kabul edilmemektedir.
İnternet sitemizden yaptığınız alışverişlerde ürünün kargo ile gönderim ücreti size ait olmak koşuluyla, ambalajı açılmamış, kullanılmamış tahrip edilmemiş ve yine satılabilir haldeki ürünleri 7 gün zarfında fatura ibrazı yaparak iade edebilirsiniz.

İADE PROSEDÜRÜ:
İade İşleminiz amacıyla Sayfamızın altında tespit edilen Ürün İadesi formunu kusursuz doldurunuz.
Tarafımızdan iade onayının size iletilmesini takiben, ürünü (ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve yine satılabilir halde olması koşuluyla)
ürünün faturası ve var ise garanti belgesini, kargo ücreti size ait olmak üzere, tarafımıza yollayınız.
Ürünün iade şartları ve prosedürüne ideal olarak tarafımıza vardığı gün, tutarının iadesi işleme alınacaktır.
İade tutarının hesabınıza geçme zamanı bankanızın inisiyatifindedir.
Genellikle, kredi kartı ile oluşturulan alışverişlerde iadeler aşağı yukarı 3 hafta, havale ve EFT yolu ile oluşturulan alışverişler ise aşağı yukarı 1 hafta ortamında hesaba yansımaktadır.

SATIN ALDIĞIM ÜRÜNLERİN SADECE BİR KISMINI NASIL İADE EDEBİLİRİM?
Mağazalarımızdan yaptığınız alışverişlerde, ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve yine satılabilir halde olması koşuluyla, 15 gün zarfında fatura ibrazı ile ürün değişimi yapabilirsiniz. Mağazalarımızda ürün iadesi kabul edilmemektedir. İnternet sitemizden yaptığınız alışverişlerde ürünün kargo ile gönderim ücreti size ait olmak koşuluyla, ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve yine satılabilir haldeki ürünleri 7 gün zarfında fatura ibrazı yaparak iade edebilirsiniz.

ALICININ ÜRÜNÜ KONTROL ETME YÜKÜMLÜLÜĞÜ
Alıcı, sözleşme hususu mal / hizmeti teslim almadan evvelce muayene edecek;
Ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasar görmüş ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır.
Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve dayanıklı bulunduğu kabul edilecektir.